ing online bank

Przeczytaj wiadomości na temat ing online bank. Znajdziesz tutaj wiadomości o ing online bank. Przeczytaj artykuły o ing online bank


 • Nie korzystasz z karty? Bank cię ograbi
  Klienci banków coraz częściej korzystają z usług internetowych. Jest jednak spora grupa osób, które nie przekonały się do nowoczesnej bankowości i to właśnie oni mogą słono zapłacić za swoje przyzwyczajenia. Bo banki zdzierają pieniędze z tych, którzy wolą wypłacać i wpłacać pieniądze w oddziałach
 • Nie daj się naciągnąć bankowi
  Boisz się podwyżek, które szykują banki, albo nie chcesz, by instytucja ściągała z ciebie niepotrzebne opłaty? Zobacz które konto warto wybrać i jak oszczędzić na operacjach na rachunku. Oto wielkie porównanie rachunków klasycznych i internetowych, przygotowanych przez specjalistów z TotalMoney.
 • Płacisz kartą, a bank oddaje pieniądze
  Coraz więcej banków oferuje konta z tzw. "cash backiem".  Co to za tajemnicza technologia? Umożliwia nam ona albo wypłacenie z  kasy sklepu pieniędzy jak w bankomacie, albo bank oddaje nam część pieniędzy za dokonanie zakupów kartą.
 • Czarna seria w bankach. Siedem awarii w tydzień!
  Sześć banków w siedem dni. Po awariach w MultiBanku, mBanku, ING, padły systemy w Pekao, Kredyt Banku i Volkswagen Banku. Instytucje tłumaczą to pracami udoskonalającymi. Eksperci - przedświąteczną aktywnością klientów.
 • Oto najlepsze konto w Polsce
  Praktycznie każde konto w Polsce można obsługiwać przez internet. TO duża wygoda - nie trzeba bowiem stać w kolejkach, czy pilnować godzin otwarcia placówek bankowych. Jak jednak wybrać w gąszczu ofert najlepszą propozycję? Oto wielki ranking banków.
 • Oto bank, który daje największe odsetki na koncie
  Na najlepszym rachunku oszczędnościowym można zarobić ponad 5 proc. rocznie. To o 1 pkt proc. mniej niż na najlepszych lokatach, ale klient może w każdej chwili wycofać pieniądze bez utraty naliczonych odsetek.
 • Dobre konto firmowe to połowa sukcesu
  Wybór konta firmowego to jedna z pierwszych decyzji początkującego przedsiębiorcy. Wybór odpowiedniego rachunku nie jest łatwy, i to nie tylko ze względu na szeroki wybór opcji. W najnowszym rankingu TotalMoney.pl przedstawiamy listę najtańszych produktów oraz podpowiadamy, jak dokonać odpowiedniego wyboru.
 • Konta internetowe są coraz lepsze
  Nowe produkty, wycofanie się z rynku detalicznego banku HSBC i ostra walka z liderem, Eurobankiem. Tak można określić to, co dzieje się na polu walki o klientów kont internetowych. Od pierwszego rankingu, przygotowanego w kwietniu tego roku, zmian jest co niemiara.
 •  Oszczędności, zdjęcie ilustracyjne
  Banki robią wszystko, by przyciągnąć do siebie klientów. Kolorowe reklamy pełne gwiazd kuszą przywilejami i kontami za darmo. Okazuje się jednak, że czasem nie warto wierzyć reklamom. Oto ranking kont TotalMoney.pl
 • Nowy blok mieszkalny
  Czerwiec przyniósł wzrost wysokości przeciętnej marży kredytów udzielanych w złotych. Tak wynika z raportu przygotowanego przez Szybko.pl, Metrohouse i Expandera. Potwierdzają to też dane TotalMoney.pl. Kredyt hipoteczny, mimo, że drożejący jest jednak najlepszym sposobem na zdobycie własnego „M”. Zobaczmy zatem, co obecnie banki oferują osobom zainteresowanym kredytem hipotecznym.
 • Karty płatnicze i kredytowe
  Karty kredytowe mogą być bardzo przydatne. Mają wiele funkcji, z których na co dzień możemy nie zdawać sobie sprawy. Jedną z nich jest opcja przelewu pieniędzy z rachunku karty kredytowej. To łatwy sposób na zapewnienie sobie dodatkowej gotówki w razie awaryjnej potrzeby. Może okazać się jednak, że jest bardzo kosztowny.
 • Kredyt gotówkowy to jeden z popularniejszych sposobów zdobycia gotówki na - często niespodziewane - wydatki. TotalMoney.pl postanowił sprawdzić, w którym banku najkorzystniej załatamy domowy "deficyt budżetowy".
 • Mamy jesień, nadchodzi zima a wraz z nią spadek temperatury. Nie, to nie prognoza pogody – jak się bowiem okazuje zima już zawitała do polskich banków, gdzie podchodzą chłodniej do klienta i wprowadzają podwyżki.
 • Przedstawiamy czwartą edycję rankingu kont osobistych TotalMoney.pl. W najnowszym zestawieniu porównujemy blisko 30 rachunków i wybieramy te najlepsze. Jeśli chcesz zmienić konto, ale nie wiesz, które oferty banków warto wziąć pod uwagę, to ten tekst jest z pewnością dla Ciebie.
 • Stopniowe przenoszenie obsługi bankowej do Internetu widoczne jest zwłaszcza w sektorze klientów indywidualnych. Jednak coraz częściej zmiany te dotyczą także oferty dla klientów instytucjonalnych. Przedsiębiorcy mogą korzystać już z wielu przywilejów oferty internetowej, obecnie także z błyskawicznych kredytów on-line. 
 • Maj nie sprzyja oszczędnościom, bo to czas kupowania prezentów komunijnych i robienia imprez przy grillu, co może nadszarpnąć domowy budżet. Ci, którzy jednak zaoszczędzili co nieco, z pewnością przeczytają o najlepszych kontach oszczędnościowych. 
 • W październiku najtaniej pożyczymy 5 tysięcy złotych w Invest Banku i w Banku Millennium – bez względu na to, czy jesteśmy nowymi, czy obecnymi klientami banku. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród polskich banków, która jest podstawą naszego październikowego rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych.
 • firma
  Czy firmy mogą liczyć na bonusy w bankach? Oczywiście! Zakładając konto, czeka na nie pakiet usług, do którego należą np. pomoc medyczna, prawda czy zniżki ubezpieczeniowe. Przyjrzyjmy się temu bliżej i sprawdźmy, na jakich usługach można zaoszczędzić, zakładając konto firmowe w poszczególnych bankach?
 • Odział Banku Millennium
  Banki ograniczają liczbę oddziałów. Jednak jak wynika z rankingu TNS Polska „Jakość na bank”, w tych placówkach, które nadal funkcjonują, jakość obsługi w ciągu ostatnich 12 miesięcy wyraźnie się poprawiła.
 • Stos złotych monet
  Private Banking, czyli bankowość dla najzamożniejszych, niesie ze sobą szereg usług i udogodnień. Indywidualne podejście do klienta i pomoc w różnorodnych sytuacjach to jedne z zalet bycia wyjątkowym klientem. Co można dostać w zamian za posiadanie na swoim koncie milionów? Sprawdź, w którym banku możesz zyskać najwięcej.