na czym mozna zarobic pieniadze

Przeczytaj wiadomości na temat na czym mozna zarobic pieniadze. Znajdziesz tutaj wiadomości o na czym mozna zarobic pieniadze. Przeczytaj artykuły o na czym mozna zarobic pieniadze


 • Na białym szaleństwie też można zarobić
  Uwielbiasz śnieg, narty i szusowanie po stokach? Chcesz zarabiać na swoim hobby? Zostań instruktorem narciarskim. Połączysz przyjemne z pożytecznym.
 • "Zmierzch" bije na głowę nowego Bonda
  Kupując bilety za ponad 70 mln dolarów, amerykańskie nastolatki namaściły w przedostatni listopadowy weekend swoich nowych filmowych idoli. Bohaterowie "Zmierzchu" to nie prymusy, magicy, cheerleaderki czy liderzy szkolnej drużyny. Są zamknięci w sobie, noszą się w mrocznych barwach, kochają miłością niemożliwą do spełnienia - czytamy w DZIENNIKU.
 • To oni zarabiają na wyborach największe pieniądze
  Nawet połowa kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych skorzysta z poradników i szkoleń typu "jak wygrać wybory". Wydawcy i organizatorzy kursów mają niezły zarobek.
 • Najlepszy dowcip banków: Na lokatach można zarobić
  Banki robią wszystko, by to im powierzyć pieniądze. Obiecują wysokie oprocentowanie i zyski. To jednak okrutny żart z klientów. Bo większość lokat przynosi realne straty w naszych portfelach
 • PO brała pieniądze z wałbrzyskich firm?
  Kilkaset tysięcy złotych z kas przedsiębiorstw komunalnych w Wałbrzychu mogło trafić do prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej. Doniesienia do prokuratury złożyli już w tej sprawie byli prezesi miejskich spółek.
 • Doda
  Gwiazda wzbogaciła się co prawda mniej niż przy poprzedniej produkcji, ale kwota i tak robi wielkie wrażenie! To prawdziwa fortuna.
 • Państwo musi się pospieszyć, jeżeli chce zarobić na łupkach
  Prawnicy na zlecenie rządu przygotowują ustawę określającą opłaty za korzystanie ze złóż gazu łupkowego.
 • Policja - zdjęcie ilustracyjne
  W budżecie na 2013 r. KGP zarezerwowała 51 mln zł na wynagrodzenia dla konfidentów. To problem dla fiskusa. „Pensje” dla informatorów są nieopodatkowane, co w rozliczeniach próbują wykorzystywać nieuczciwi podatnicy.
 • Luksusowe samochody, ubrania od światowej sławy projektantów, drogie hotele i wykwintne restauracje - gwiazdy uwielbiają życie w luksusie. Oto najbardziej rozrzutni przedstawiciele polskiego show biznesu. Zobacz, na co wydają najwięcej .
 • Bycie celebrytą to całkiem dochodowy zawód. Nie trzeba mieć żadnego talentu, wystarczy umiejętność przyciągania uwagi mediów i można żyć jak gwiazda. Najlepszym tego przykładem jest Anna Mucha, która zarobiła w tym roku całkiem pokaźną sumkę.
 • Walec na budowie
  Sławomir Nowak przedstawiał ugodę z Jackiem Rostowskim jako wielki sukces - wszystkie pieniądze z mandatów za zdjęcia z fotoradarów mają trafić na budowę dróg. Jest tylko jeden drobny problem - wpływy z mandatów za zeszły rok wystarczą na budowę... 700 metrów autostrady.
 • Jakub Śpiewak
  Jedna z najsłynniejszych fundacji walczących w Polsce z pedofilią przestała istnieć. “Wprost” publikuje szokujące informacje na temat jej finansów. Okazuje się, że prezes Kidprotect.pl, Jakub Śpiewak z pieniędzy fundacji opłacał sobie wakacje, markowe ubrania i biżuterię.
 • Śmieci - zdjęcie ilustracyjne
  Specjalne kosze do segregacji śmieci, dziesiątki kursów i szkoleń dla samorządowców i przedsiębiorców z tego, jak zmienić przechowywanie odpadów, ale także jak organizować przetargi na wyłonienie firm śmieciarskich. Wokół nowych zasad gospodarowania odpadami, które wchodzą w życie w lipcu, rozwija się coraz większy biznes.
 • Marcin Horecki
  Były reprezentant Polski w narciarstwie alpejskim, teraz jeździ po świecie i w międzynarodowych turniejach pokera nierzadko wygrywa spore sumy. "Poker to po prostu moja praca" - mówi Dziennik.pl Marcin Horecki, najbardziej znany polski pokerzysta. Gra tylko zagranicą.
 • Donald Tusk i Jarosław Kaczyński w Sejmie
  "Gazeta Wyborcza" prześwietliła wydatki dwóch największych partii politycznych w Polsce. W ubiegłym roku Platforma dostała 18 mln zł, a PiS niewiele mniej, bo 17 mln zł. "GW" pisze, że partyjni skarbnicy pytani o dostęp do faktur reagowali panicznie...
 • Walki na Majdanie w Kijowie
  Chrześcijanie różnych wyznań nie tylko duchowo wspierają Ukraińców. Zbierają też datki zarówno dla Majdanu, jak też i dla rannych demonstrantów, którzy trafili do Polski na leczenie.
 • Górnik w kopalni
  Tu oszustwa są na porządku dziennym. Nie mówi się o tym, bo ręka rękę myje – opowiada górnik, który przepracował pod ziemią 30 lat. Anonimowo, bo jak mówi "nie jest zainteresowany karierą medialną na stare lata"