opłacalny biznes

Ciekawe informacje na temat opłacalny biznes. Dowiedz się więcej o opłacalny biznes. Przeczytaj artykuły o opłacalny biznes


 • Nieoczekiwana zmiana strategii o. Rydzyka
  Każdą porażkę można przekuć w sukces. "Energii geotermalnej nie trzeba używać do ciepłownictwa, można stworzyć nowoczesną infrastrukturę do budowy... chłodni" - przekonywał na antenie Radia Maryja prof. Ryszard H. Kozłowski. To odpowiedź na publikację DZIENNIKA na temat poszukiwań gorących źródeł w Toruniu - geolodzy ich nie znaleźli.
 • Chłodnia Tadeusza Rydzyka nie przyniesie zysku
  Specjaliści twierdzą, że pomysł ojca Tadeusza Rydzyka, by zamiast ciepłowni zbudować wielką chłodnię, nie przyniesie zysku. DZIENNIK ujawnił, że fiaskiem zakończyła się wielka inwestycja dyrektora Radia Maryja, czyli poszukiwanie gorących źródeł w okolicach Torunia.
 • Śmieciarze internetu zbijają ogromny majątek
  Rozsyłanie spamu jest wyjątkowo dochodowym biznesem. W ubiegłym roku grupy zajmujące się tym wyjątkowo dokuczliwym dla internautów procederem zarobiły 950 mln dol.
 • Biznes na zapracowanych kobietach biznesu
  Jako tłumaczka oficjalnych spotkań miała kłopot z kupnem kostiumów, w których dobrze czułaby się w pracy. Sama więc otworzyła firmę odzieżową, która je szyje – Manufakturę Mody
 • Dobre konto firmowe to połowa sukcesu
  Wybór konta firmowego to jedna z pierwszych decyzji początkującego przedsiębiorcy. Wybór odpowiedniego rachunku nie jest łatwy, i to nie tylko ze względu na szeroki wybór opcji. W najnowszym rankingu TotalMoney.pl przedstawiamy listę najtańszych produktów oraz podpowiadamy, jak dokonać odpowiedniego wyboru.
 • Kierowca
  Generalna Dyrekcja przygotowuje powtórkę przetargów na 15 MOP-ów. Koncerny paliwowe znów chcą je zbojkotować
 • Jakub Karnowski
  Mam dużo praktycznego doświadczenia. Proszę pamiętać, że podczas protestów przed resortem finansów odbierałem kozę od Andrzeja Leppera – mówi prezes PKP Jakub Karnowski
 • "Nie każdy pieniądz ma wartość"
  Sam kapitał, czy to są środki finansowe, czy ziemia, dopóki nie jest ożywiony pracą, pozostaje martwy. Pieniądze, które leżą, są nic niewarte. Te pracujące już tak - przekonuje Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.
 • Polityce podatkowej przyświeca jeden cel: zwiększenie wpływów do kasy państwa. Nie dajmy sobie mydlić oczu, że rządom zależy na nas czy na biznesie.
 • Gdybyśmy dziś zaczęli wydobywać niekonwencjonalne paliwo, byłoby o jedną trzecią tańsze od tego kupowanego od Gazpromu. Gdy jednak ceny surowca będą spadać, a podatki rosnąć, wiercenie u nas może się okazać nieopłacalne.
 • Port naftowy - zdjęcie ilustracyjne
  Państwowe spółki zarządzające infrastrukturą przesyłową w ciągu kilku najbliższych lat całkowicie zmienią swoją strukturę przychodów. Gaz-System oraz PERN inwestują, żeby więcej zarabiać na sprzedaży za granicą
 • Programy partnerskie (znane tez jako programy afiliacyjne lub systemy partnerskie) to zintegrowane platformy dla osób, które posiadają strony internetowe i chcą zarabiać w sieci na sprzedaży produktów i usług. Czy taka forma biznesu jest opłacalna?
 • Jan Kulczyk nie żyje
  Trudno znaleźć branżę, w której najbogatszy Polak nie robiłby interesów. I to globalnych. Zmarł Jan Kulczyk, jeden z najbardziej przedsiębiorczych, ale i najbardziej kontrowersyjnych biznesmenów.